Vyberte stránku

Už zase slibují, nevěřte jim!

Bavím se, ale ono je to spíše k pláči. Náměstek primátorky pro dopravu Dolínek a starosta Prahy 8 Petrus (oba ČSSD – to je ta sebevědomá strana, která ve volbách touží alespoň přelézt pětiprocentní hranici) začali před volbami slibovat, že část autobusů zmizí z Ládví na terminál v Letňanech.

Tentýž Dolínek a Petrus přitom před třemi lety autobusák na Ládví urputně prosazovali a obhajovali. A nakonec proti zdravému selskému rozumu a vůli občanů také prosadili.

Nějaký pan Stuchlík, exmajitel firmy s lichvářskými úroky a nyní vějička na voliče v barvách ANO, zase najednou slibuje investice v řádech desítek miliard úplně do všeho, co si zamanete. Asi mu někdo zapomněl sdělit, že strana, která ho nastrčila do čela kandidátky, vládla Praze čtyři roky a vůbec nic nepostavila (s výjimkou projektů započatých jejich předchůdci) a žádné strategické investice nerozjela.

Zamyslete se, prosím, až půjdete k volbám. A nevěřte slibům lidí, kteří Vám škodili a nic nedokázali.

A mimochodem stranou, která v dané době zabránila vzniku autobusáku na Ládví, ale bohužel jen do chvíle, než dorazili výše jmenovaní „inženýři“, byla ODS. Včele se svým lídrem Vladimírou Ludkovou.

Tomáš Mrázek