Vyberte stránku

Obhájce normálního života

Od drobného živnostníka po velkého podnikatele se ztrácíme v pelmelu nařízení, vyhlášek či dotazníků, které musíme vyplňovat. Za drobnou nesrovnalost, mnohdy i nezaviněnou, následují často drakonické tresty. Třeba za nevystavenou účtenku v hodnotě 15 korun a nezaevidování platby dostanete pokutu 15 tisíc korun.

www.echo24.cz/a/SWzQR/nevydala-uctenkuna-15-korun-trafika-dostala-pokutu-15-tisic

Kvůli kontrolnímu hlášení, kterým musejí podnikatelé pravidelně oznamovat Finanční správě údaje o svém podnikání, padají pokuty ve výši desítek tisíc korun. Pro některé malé živnostníky to znamená likvidaci.

www.echo24.cz/a/iJmjc/az-50-tisic-korun-za -kontrolni-hlaseni-padaji-nesmyslne-vysoke-pokuty

Zákazy, příkazy, povinnosti. Na každého z nás se nezadržitelně valí stále více ze všech stran. Armádě úředníků přibývají další a další divize, prapory, roty, čety…

Čím dál tím více se snaží prosadit různí podivní aktivisté, kteří z našich peněz chtějí řídit, co si máme myslet. Vztah k vlastní kultuře je vydáván za xenofobii. Oprávněné obavy z přílivu lidí s cizími zvyky a bez respektu k našim základním hodnotám je vydáván za rasismus. I za tím opět často stojí lidé placení z veřejných peněz. Je až komické, že si sponzorujeme jedince jdoucí proti našim zájmům.

To všechno musí skončit. Tomu všemu je třeba vzdorovat. Je třeba se nebát těmto aktivistickým, proč zákazy, příkazy, povinnosti. Na každého z nás se nezadržitelně valí stále více ze všech stran. Armádě úředníků přibývají další a další divize, prapory, roty, čety… milan Golasneříct neomarxistickým tendencím říkat NE. Děti mají sportovat, poznávat svoji zemi a ve škole se učit počítat. NE poslouchat nesmysly o tom, že si mohou zvolit pohlaví, jaké chtějí mít. Proto kandiduji do Senátu. Už mě unavuje tlak všech těch, kteří s pocitem intelektuálního povýšení postupně boří svět takový, jaký ho známe a jaký chce­me předat i našim dětem. Co je to normální život, je těžké přesně definovat. Po přečtení předchozích řádků snad každý pochopí, co je to „normální život“, který chci hájit.