PŘEDSTAVUJEME

Mgr. Martin Cibulka

K Praze 8 mám silné pouto více než čtyřicet let. V podstatě začalo v Základní škole Glowackého a poté i v Libčické ulici v Čimicích.

Věrnost mi zůstala i v dospě­losti. Mým prvním zaměstnavatelem byla, ať už to zní jakkoli komicky, Psychiatrická léčebna Bohnice.

V letech 2003 až 2012 jsem pracoval jako vedoucí odboru životního prostředí Prahy 8. V té době Vaše radnice každým rokem sázela tisíc stromů ročně, budovala dětská hřiště a sportoviště. Ten zmar posledních čtyř let, kdy koalice ANO, ČSSD, Zelení a KSČM předvádí spíš „miliardový tanec smrti“ s obecní kasou, při kterém zadupává do země i kvalitu péče o zeleň a úklid, mě donutil jít do toho a kandidovat do zastupitelstva.

Každý kout osmé městské části znám dokonale. Za ty roky jsem bydlel v Bohnicích, v dolní v Libni, na Invalidovně i u Ládví.

Sport a koníčky
Sport je součástí mého života již od dětství, ale pokud vynechám jízdu na kole (ale nikdy ne na silnici, natož na chodníku!), tak je to dnes sportovní šerm kordem. Když je čas, tak na chatě za Prahou rád přečtu dobrou knihu. V poslední době je to především celá dlouhá série románů Duna.